TRANSFERAI – KAS TAI?

Termo transferai- tai alternatyva tiesioginei spaudai ant tekstilės. Pagrindinis skirtumas yra tai, kad piešinys pirmiausia yra spaudžiamas ant specialaus dažus pernešančio (transferinio) popieriaus ir tik tada termo preso pagalba perkeliamas ant gaminio. Tai yra vienas iš pagrindinių modernios tekstilės dekoravimo būdų leidžiantis pasitelkti tiek laiko patikrintas šilkografijos technikas, tiek modernias DTF skaitmeninės transferinės spaudos technologijas.

Kuo skiriasi šilkografiniai transferai nuo DTF skaitmeninių transferų? Apsilankykite D.U.K. ir sužinokite viską apie transferų gamybą.

TRANSFERINĖS SPAUDOS PLIUSAI

• PAPRASTUMAS. Greitai išmokstamas presavimo procesas tinkamas tiek smulkiems verslams, tiek didelėms įmonėms plečiant savo paslaugų spektrą.

• LANKSTUMAS. Galima pasiekti sunkiai prieinamas vietas spaudai. Puikiai tinka atlikti spaudą ant kepurėlių, kuprinių, pirštinių, marškinėlių apykaklės ar rankovių.

• UNIVERSALUMAS. Puikiai tinka skirtingiems gaminiams ir skirtingoms medžiagoms spausdinti. Geras transferinių klijų tamprumas leidžia spaudą atlikti kokybiškai ant medvilnės, poliesterio, nailono, šilko ir maišytų medžiagų.

KOKIUS TRANSFERUS GAMINAME?

• ŠILKOGRAFINIUS. Šilkografiniai transferai labiausiai tinkami didesniems tiražams, siekiant itin ryškių kontrastingų spalvų ir nepriekaištingos kokybės

• DTF. Skaitmeninių DTF transferų privalumai atsiskleidžia norint atlikti spalvotus piešinius, dizainus su spalvų perėjimais. Specialūs klijai užtikrina puikų spaudos tamprumą ir ilgaamžiškumą ant įvairiausių medžiagų

• TERMO PLEVELĖS. Termo plėvelės transferai leidžia išpildyti kitiems spaudos metodams nebūdingus efektus – blizgumą, veidrodinį atspindį, gliterį ir pan.

Pasižvalgykite po mūsų PORTFOLIO kokius projektus galima įgyvendinti transferinės spaudos pagalba.

SUKURKIME KĄ NORS NUOSTABAUS KARTU!

Užpildykite kontaktinę formą ir mūsų komanda per 24h susisieks su jumis.