KAS YRA ŠILKOGRAFIJA?

Šilkografija - tai trafaretinės spaudos metodas su gilia istorija, siekiančia senovės Kiniją. Šiai spaudai atlikti naudojamas specialus trafaretas, per kurį dažai išspaudžiami tiesiai ant norimo gaminio. Pradžioje naudota dekoratyviniams tikslams, šilkografija per laiką išsivystė ir XX amžiuje prigijo mados bei reklamos pramonėje. Šiai dienai tai yra tradicinio amato ir modernios technologijos derinys, leidžiantis spausdinti ilgaamžišką, itin aukštos kokybės grafiką ant tekstilės ir kitų paviršių.

Norite sužinoti daugiau? Užeikite į D.U.K.

MŪSŲ PATIRTIS ŠILKOGRAFIJOJE

Mūsų įmonė turi sukaupusi daugiau nei 20 metų patirties šilkografijoje, tad labai didžiuojamės galėdami ir toliau puoselėti gilias šio amato tradicijas. Nuolatos sekame naujausiais trafaretinės spaudos tendencijas, technologijas, inovacijas ir proveržius. Tai leidžia perkelti savo žinias bei ekspertiškumą patenkinant net reikliausio kliento poreikius. Spaudos Imperija gali didžiuotis sėkmingai įgyvendintais projektais, tik nedidelę dalį patalpinome į PORTFOLIO.

PANAUDOJIMAS, KOKYBĖ, TVARUMAS

Šilkografinė spauda idealiausiai tinka spausdinti ant marškinėlių, džemperių, maišelių ir kitų tekstilės gaminių. Dėl didelių pasiruošimo kaštų šilkografija nėra tinkama mažo tiražo darbams, tačiau didesniam kiekiui, tai yra ypatingai geras pasirinkimas, garantuojantis aukštą kokybę bei ilgaamžiškumą. Spaudoje naudojame vandeninius dažus, kurie užtikrina ryškias kontrastingas spaudo spalvas ir dėl savo cheminių sąvybių yra draugški aplinkai.

PASIRUOŠĘ PERKELTI SAVO VIZIJĄ ANT TEKSTILĖS?

Užpildykite kontaktinę formą ir mūsų komanda per 24h susisieks su jumis.