Dažnai užduodami klausimai

*

D.U.K.

KIEK KAINUOJA GAMYBOS DARBAI?
Kaina priklauso nuo darbų apimties, sudėtingumo, techninių specifikacijų, termino ir kitų reikšmingų projekto detalių. Kiekvienas projektas yra vertinamas individualiai.
KOKS YRA MINIMALUS UŽSAKYMO KIEKIS?
Minimalaus užsakymo kiekio nėra. Kiekvienas projektas yra vertinimas individualiai. Tačiau reiktų suprasti, kad dėl didelių pasiruošimo kaštų pagaminti mažą kiekį gali būti ekonomiškai nepatrauklu.
KIEK LAIKO UŽTRUNKA GAMYBA?
Priklausomai nuo projekto apimties, sudėtingumo, stadijos, kuriame projektas yra, priklauso ir gamybos terminas. Įprastai standartinius užsakymus atliekame iki 2sav. laikotarpyje, bet visada stengiamės išlikti lankstūs kliento atžvilgiu.

AR GALIMA PAGAMINTI PAVYZDĮ PRIEŠ UŽSAKANT DIDESNĮ KIEKĮ?
Taip. Prieš užsakant didesnį kiekį galime pagaminti pavyzdį. Labai dideliems užsakymams pavyzdžių gamyba ne tik galima, o privaloma, siekiant užtikrinti viso tiražo kokybę.
KUOM SKIRIASI ŠILKOGRAFINIS TRANSFERAS NUO DTF TRANSFERO?
Tiek šilkografinis, tiek DTF transferai yra populiarūs metodai perkelti grafiką ant tekstilės. Pagrindiniai skirtumai yra pačiame procese ir pritaikyme.

Šilkografinis transferas gaminamas šilkografijos būdu spaudžiant dažus per tinklą ant specialaus transferinio popieriaus, tuo tarpu DTF transferas spaudžiamas skaitmeniniu būdu.

Kokybės atžvilgiu abu transferai yra patvarūs skalbimams ir aplinkos poveikiui. Pagrindinis skirtumas tas, kad šilkografiniai transferai ekonomiškai labiausiai tinkami labai dideliems tiražams su mažai spalvų, o DTF transferai labiau tinkami daugiaspalviams piešiniams ir mažesniems kiekiams.

TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ?

Užpildykite kontaktinę formą ir su malonumu į juos visus atsakysime.