SIUVINĖJIMO REVOLIUCIJA?

Kadaise siuvinėjimas būdavo atliekamas rankomis, tad tokiu būdu dekoruoti audinius reikėdavo ypatingai daug kantrybės, kruopštumo ir laiko. Laimei XX amžiaus pabaigoje Vokiečių inžinierius Dr. Wilfried Saurmann išvystė pirmąją kompiuterizuotą siuvinėjimo mašiną, kuri revoliucionavo šią pramonės šaką. Kompiuterizuotas siuvinėjimas leidžia ant audinio atlikti tikslius ir labai komplikuotus dizainus žymiai greičiau, patikimiau ir ekonomšikiau.

Įdomi visa siuvinėjimo šakos istorija? Užeikite į D.U.K.  ir sužinokite daugiau.

SPAUDOS IMPERIJA IR SIUVINĖJIMAS

Pradėję nuo šilkografinės spaudos, labai greitai supratome, kad tekstilės dekoravimas neapsiriboja tik spauda, tad pasitaikius pirmai progai pradėjome vystyti ir siuvinėjimo šaką. Šiai dienai kompanijos siuvinėjimo skyrius sėkmingai gyvuoja ir plečiasi jau 4i metai. Nuolatos siekiame tobulinti žinias ir suvokimą apie šį nuostabų tekstilės dekoravimo metodą, kuris leidžia mūsų klientams atskleisti savo dizainus ant rūbų dar nematytomis spalvomis ir kokybės standartais.

KOKYBĖ, ATSPARUMAS, PRABANGA

Nors ir nėra nieko amžino, siuvinėjimas ant tekstilės yra neprilygstamas atsparumo plovimams ir nešiojimui prasme. Siuvinėjimas puikiai tinka firminiams drabužiams, uniformoms, kepuraitėms, rankšluosčiams dekoruoti, atskleidžiant ir išryškinant stiprias organizacijos vertybes, pasididžiavimą savo vykdomai veiklai bei pagarbą kompanijos aprangos kodui.

SUSTIPRINKITE SAVO VERSLO ĮVAIZDĮ!

Užpildykite kontaktinę formą ir mūsų komanda per 24h susisieks su jumis.