Lūkesčių išpildymas - standarto išlaikymas

*

APIE MUS

VIzija.

Būti pirmaujančia tekstilės dekoravimo įmone, pripažinta už mūsų kūribiškumą, patikimumą ir atsidavimą meistriškumui. Derindami tradicines ir šiuolaikines technologijas, nuolat kurti naujus tekstilės dekoravimo standartus.

Kodėl mes?

Ilgametė patirtis ir išgrynintos vertybės. Kokybės užtikrinimas - mūsų vertybių pagrindas, garantuojantis, kad pristatysime produktus, viršijančius jūsų lūkesčius. Jūsų vizija yra mūsų misija ir mes didžiuojamės būdami savo klientų istorijos dalimi.

MŪSŲ KLIENTAI.

Įsipareigojimas kokybei ir klientų poreikių patenkinimui padėjo mums sukurti ilgalaikius santykius su įvairaus dydžio ir rinkų kompanijomis: mados, sporto, korporacijų, pramoginės, karo ir kt. rinkos. Puoselėjame lojalumą ir bendradarbystę, kad galėtume pristatyti išskirtinės kokybės produktus.

Žmonės.

Spaudos Imperijos komanda yra didžiausias mūsų turtas. Mes puoselėjame pagarbos, kūrybiškumo ir nuolatinio mokymosi kultūrą. Įmonės sėkmė grindžiama komandos talentu ir atsidavimu, tad sveika darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra su augimo ir tobulėjimo galimybėmis - mūsų prioritetas.

Nerijus Tamošauskas

Direktorius

Gintaras Tamošauskas

Gamybos vadovas

Vidas Jablonskis

DTF skyriaus vadovas

Eglė Grudienė

Gamybos koordinatorė

Sonata Karvelienė

Presavimas

Ineta Steponaitienė

Spaudėja

Mus rekomenduoja Jūsų verslui:

*

MŪSŲ KLIENTAI