Susisiekite
Kontaktai
Paieška
Facebook
Instragram
Youtube

Siuvinėjimas

Norinčius profesionaliai ir kokybiškai papuošti tekstilės gaminius, kviečiame rinktis siuvinėjimo paslaugas. UAB „Spaudos Imperija“ siūlo papuošti rūbus ir aksesuarus unikaliais logotipais, užrašais ar piešiniais, pridėsiančiais Jūsų ar darbuotojų įvaizdžiui unikalumo. Tai efektyvus būdas reklamuoti savo paslaugas ir išsiskirti iš minios. 

Siuvinėjimo paslaugos: kodėl verta jas rinktis? 

Siuvinėjimas atliekamas specialiomis užprogramuotomis siuvinėjimo mašinomis, garantuojančiomis profesionaliai atrodantį rezultatą. Tačiau individualus ar pramoninis siuvinėjimas turi ir kur kas daugiau pranašumų: 

Spalvų gausa. Siuvinėjimui pasitelkiami pačių įvairiausių atspalvių siūlai, todėl siuvinėti rankšluosčiai ar drabužiai gali būti itin ryškūs, gyvybingi ir spalvingi. Šis privalumas ypač išryškėja tuomet, kai reikalingas logotipų siuvinėjimas: galite būti tikri, jog nekils problemų atkuriant Jūsų įmonės naudojamus atspalvius. 

Ilgai išsilaikantis rezultatas. Siuvinėjimas ant drabužių ar aksesuarų laikomas vienu ilgaamžiškiausių metodų: raštai neišsiskalbia ir ilgai atrodo tarsi ką tik uždėti. Nesvarbu, ar gaminiai bus pritaikomi lauke, ar viduje, galite tikėtis tokio paties, ilgai neblėstančio rezultato. 

Unikali išvaizda. Siuvinėjimas ant tekstilės suteikia neribotą laisvę pačių įvairiausių idėjų įgyvendinimui, todėl galėsite nevaržyti savęs ir savo kūrybiškumo. 

Kaip pritaikyti siuvinėjimo techniką? 

Paveikslėlių ar teksto siuvinėjimas gali būti pritaikomas patiems įvairiausiems tikslams – štai keletas populiariausių idėjų: 

Reklamos siuvinėjimas. Siuvinėjimas ant rūbų, rankšluosčių ar kitų gaminių itin mėgstamas įmonių tarpe. Priklausomai nuo idėjos, galima išsiuvinėti ne tik logotipą, bet ir darbuotojų vardus ar skambius šūkius – reklaminis siuvinėjimas ypač naudingas Jūsų įmonės žinomumui didinti ir darbuotojų bendruomeniškumui skatinti. 

Siuvinėtos dovanos. Asmeniškais užrašais ar tam tikrą reikšmę turinčiais simboliais siuvinėti rankšluosčiai, siuvinėjimas ant chalatų ar kiti panašūs variantai gali tapti originalios dovanos idėja. Būsimasis jos gavėjas įvertins Jūsų pastangas ir visuomet galės jaustis išskirtinai. 

Originalus įvaizdis. Siuvinėjimas ant kepurių, marškinėlių ar kitų Jūsų įvaizdžio detalių pridės Jums dar daugiau charizmos ir padės tapti ryškia asmenybe. Sukurkite unikalų stilių ir tapkite pavyzdžiu kitiems!  

Siuvinėjimo paslaugos Klaipėdoje 

„Spaudos Imperija“ siūlo paversti savo vizijas realybe – jei Jus domina rūbų, logotipų, emblemų, rankšluosčių siuvinėjimas ar turite kitų originalių idėjų, susisiekite su mumis ir kartu jas įgyvendinsime. Siuvinėjimo paslaugos kaina priklauso nuo individualaus projekto, tačiau visuomet esame pasiruošę Jums pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Užklausos forma

Galima įkelti: png, jpeg, pdf, psd, ai, cdr
Drag & Drop
Failų sąrašas:
Didžiausias įkeliamas kiekis: /15 MB
Failų nuorodą(pvz. wetransfer.com) patalpinkite žinutės lange

IMG_20190220_124752_781.jpgIMG_20190220_143056_278.jpgIMG_20190605_175900_181.jpgIMG_20190827_150309_211.jpgsiuvinejimas_1.jpg