Susisiekite
Kontaktai
Paieška
Facebook
Instragram
Youtube

UV spauda

Vertinantiems aukštą kokybę ir tikslumą, siūlome išbandyti UAB „Spaudos Imperija“ teikiamas UV spaudos paslaugas. Šis metodas leis įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas – jį ypač pravartu pritaikyti verslo reikmėms. 

Kuo unikalus UV spausdinimas? 

UV spauda yra pakankamai naujas, tačiau sparčiai išpopuliarėjęs metodas, suteikiantis galimybę itin tiksliai uždėti vaizdus ant paviršių, kurie yra kieti ar lankstūs. Pagrindiniai šio spaudos būdo privalumai: 

Efektyvumas. UV spauda ant kietųjų paviršių nereikalauja ypatingo pasiruošimo ar džiovinimo – gaminiai neilgai trukus gali būti pritaikomi praktiškai. Lyginant su kitais spaudos būdais, tai ženklus privalumas. 

Tvarumas. Naujieji raštai, užrašai ar piešiniai bus nepaveikūs įbrėžimams, trynimui ir kitiems išorės veiksniams, todėl dėl kokybės nerimauti neverta. Apdirbtus gaminius galėsite naudoti ir lauke – tai neturės įtakos dažų išblukimui. 

Daug vietos Jūsų fantazijai. UV spauda ant stiklo, plastiko ar kitų panašių sluoksnių suteikia galimybę eksperimentuoti išplėtojant unikalius, nestandartinius sumanymus – paviršių sąrašas itin ilgas, todėl turėsite visišką laisvę išskirtinių produktų kūrimui. 

Kaip pritaikoma UV spauda? 

UV spausdinimas dažniausiai naudojamas šiais atvejais: 

Verslo dovanos. Jei savo logotipu ar įmonės pavadinimu norite papuošti rašiklius, USB atmintines ar kitus smulkius daiktus, tai bus vienas geriausių pasirinkimų. Nustebinkite verslo partnerius kūrybiškumu ir aukšta kokybe! 

Prizai. Planuojate kompanijos šventę ir darbuotojus norite nustebinti unikaliomis dovanomis? Spaudiniai ant atšvaitų, magnetų ar kitų panašių paviršių bet kokiam gaminiui suteiks išskirtinumo! 

Unikalūs suvenyrai. UV spauda gali būti pritaikoma ne tik verslui, bet ir asmeninėms reikmėms. Jei ieškote originalios dovanos, norite maloniai nustebinti antrąją pusę ar tiesiog apsirūpinti unikaliais atributais, turėtumėte pagalvoti apie šį metodą – jis lengvai pritaikomas bet kokio tiražo užsakymams.

Kartu su „Spaudos Imperija“ šį spaudos būdą galėsite pritaikyti ir kitiems savo sumanymams – jei jau turite viziją ir Jus domina UV spaudos kaina ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mus ir suteiksime.

Užklausos forma

Galima įkelti: png, jpeg, pdf, psd, ai, cdr
Drag & Drop
Failų sąrašas:
Didžiausias įkeliamas kiekis: /15 MB
Failų nuorodą(pvz. wetransfer.com) patalpinkite žinutės lange

IMG_20190829_105111_541.jpgIMG_20190829_125214_990.jpguv_spauda_1.jpguv_spauda_2.jpguv_spauda_3.jpguv_spauda_4.jpguv_spauda_6.jpg