Susisiekite
Kontaktai
Paieška
Facebook
Instragram
Youtube

Šilkografiniai transferai

Šiuolaikiniai spaudos metodai padeda išplėtoti idėjas, kurios iš pažiūros gali pasirodyti neįmanomos – tuomet, kai norisi papuošti sunkiau prieinamas audinių vietas, ypač praverčia šilkografiniai transferai, dar kitaip įvardijami kaip perkeliamoji spauda. UAB „Spaudos Imperija“ užtikrins aukštą kokybę ir profesionalų požiūrį į Jūsų sumanymus. 

Perkeliamoji šilkografija: kokie šio metodo privalumai? 

Ši technologija labai panaši į šilkografinę spaudą, tačiau pagrindinis skirtumas tas, jog elementai perkeliami ne ant paties audinio, o ant specialaus popieriaus. Naudojantis termopresu, toks paruoštas transferas po to perkeliamas ant reikiamo gaminio. Išskiriami tokie šios technologijos privalumai: 

Paprasta pasiekti sunkiau prieinamas vietas. Nesvarbu, ar norėsite dekoruoti kepuraites, rūbų rankoves ar kitas neįprastas audinių vietas, pasitelkus šį metodą, bet kokia užduotis bus lengvai įveikiama. Tai, ko negalima įgyvendinti su tiesiogine šilkografija ant tekstilės, tikrai pavyks padaryti su transferais. 

Puikiai atsiskleidžia nedidelės detalės. Šilkografiniai transferai tiks ir tuomet, jei pageidaujamas atvaizdas susideda iš daugybės smulkių elementų – tokiais atvejais tai bus vienas geriausių pasirinkimų. 

Sodrumas, universalumas, aukšta kokybė. Galutinis rezultatas džiugins tokiais pat privalumais, kaip ir tiesioginė šilkografinė spauda ant marškinėlių ar kitų gaminių. Išgaunami sodrūs, aukštos kokybės atspalviai, transferą galima uždėti ant pačių įvairiausių paviršių, o dėl ilgaamžiškumo taip pat nereikia nerimauti. 

Šilkografiniai transferai Klaipėdoje 

Jei susidomėjote perkeliamąja šilkografija ir Jus domina kaina ar kiti aspektai, susisiekite su mumis ir mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Nebijokite išsiskirti – „Spaudos Imperija“ padės tai.

Užklausos forma

Galima įkelti: png, jpeg, pdf, psd, ai, cdr
Drag & Drop
Failų sąrašas:
Didžiausias įkeliamas kiekis: /15 MB
Failų nuorodą(pvz. wetransfer.com) patalpinkite žinutės lange

IMG_20190226_110626_337.jpgIMG_20190917_131927_759.jpgIMG_20190919_155659_779.jpgsilkografiniai_transferai_1.jpgsilkografiniai_transferai_3.jpg