Susisiekite
Kontaktai
Paieška
Facebook
Instragram
Youtube

Kitos paslaugos

Atliekame įvairiausius kitus reklaminės gamybos darbus:

  • Pjovimas lazeriu - graviravimas. Pjauname bei graviruojame fanerą, organstiklį, odą, įvairius kitus paviršius. Maksimalus darbinis plotas – 45x35cm.
  • Termo spauda. Puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Vaizdas ar piešinys, kurį norite spausdinti ant tekstilės gaminio, pirmiausiai ploterio pagalba yra išpjaunamas iš specialios medžiagos, tuomet karštu presu pernešamas ant drabužio ar kitokios medžiagos. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas ir yra ilgaamžis. Šis marginimo būdas tinkamas vienetinių užrašų, atvaizdų, logotipų, ženklinimo spaudams. 
  • Sublimacija. Tai netiesioginis padengimas dažais. Iš pradžių specialiais sublimaciniais dažais spausdinama ant popieriaus, tada tam tikros temperatūros ir slėgio veikiama spauda perkeliama ant austos, nertos, megztos ar klijuotos sintetinės arba pusiau sintetinės medžiagos, metalo, keramikos. 
  • Magnetukų-suvenyrų gamyba. Pagal individualų užsakymą galime pagaminti įvairių formų magnetukus/suvenyrus iš faneros arba organstiklio su UV spauda. 
  • Medalių-apdovanojimų gamyba. Gaminama iš faneros arba organstiklio. Galima kombinuoti graviravimą ir UV spaudą.

Užklausos forma

Galima įkelti: png, jpeg, pdf, psd, ai, cdr
Drag & Drop
Failų sąrašas:
Didžiausias įkeliamas kiekis: /15 MB
Failų nuorodą(pvz. wetransfer.com) patalpinkite žinutės lange

IMG_20190227_134900_669.jpgkitos_paslaugos_1.jpgkitos_paslaugos_2.jpgkitos_paslaugos_4.jpgkitos_paslaugos_8.jpgkitos_paslaugos_9.jpg